Kompresivní terapie ordinovaná odborníkem


Společnost medi nyní nabízí celostní léčebná řešení pro redukční a udržovací fáze kompresní terapie.Kompresní terapie je definována redukční a udržovací fází. S použitím produktů circaid® juxtafit® a kompresních návleků mediven® nabízí medi léčebná řešení pro obě fáze. Neelastický sortiment výrobků circaid® z medi představuje alternativu ke krátkotažným a vícevrstvým bandážním systémům.

Produkty circaid® juxtafit® garantují konstantní úroveň komprese a také rychlé a snadné navlékání a svlékání během ambulantní redukční fáze. Možnost okamžitě a kdykoliv upravit systém circaid® juxtafit® napomáhá tomu, že komprese je důsledně aplikována na postupně se snižující objem končetiny. Toto není možné u běžného bandážování obinadly, při němž je nutno jednotlivé vrstvy bandáže úplně odstranit a znovu provést celé přebandážování.

Aby byl léčebný postup kompletní, používají se v následné udržovací fázi návleky mediven®. Náš široký produktový sortiment zahrnující různé standardní i trendové barvy a také rozmanité styly splňuje požadavky všech pacientů na pocit pohody a na efektivní terapii, a v důsledku toho dochází k lepšímu přijetí a dodržení léčby ze strany pacienta.

Obrázek